Факт затримання Нікіти підтвердила їх мама. Про це повідомляє Sport.tut.by.

Дивіться також: Лукашенко несподівано випустив двох опозиціонерів зі СІЗО

"Він подзвонив з чужого телефону своїй дружині і сказав, що везуть на Окрєстіна", – сказала мама. Згодом сам Нікіта розповів деталі свого затримання.

Я їхав на велосипеді по велодоріжці по набережній до мами. Доїхавши до моста, я побачив, як на мене з криками біжать люди в оливковіц формі. Я злякався, повернув в інший бік, але звідти, з-за рогу будинку, вибіг іншиц натовп силовиків, уже в чорному. Вони просто повалили мене з велосипеда і, нічого не пояснюючи, почали бити. У мене посипалися іскри з очей, текла по голові кров. Я злякався за свій велосипед – він у мене вже 10 років і дуже мені дорогий, я намагався вирватися, щоб уберегти його.

Але мене закинули в мікроавтобус. Там мені погрожували, тикали палицею. Від ударів і крові на обличчі я нічого не бачив. У якийсь момент я думав, що осліп, і просив викликати швидку. Однак мені говорили, що викликати її не будуть, лікар буде в РУВС. Крім того, мені пережали руки наручниками, вони оніміли, але на мої прохання послабити силовики лише сміялися і ображали мене. Вони рилися в моїх особистих речах, гаманці, але ніякої символіки там не було", – розповів Домрачев.

Побиття Нікіти Домрачева: дивіться відео

За словами Микити, в РУВС його доставили без взуття, так як воно загубилося під час затримання. Йому дали на підпис протокол, з яким не дозволили ознайомитися, обгрунтувавши це тим, що там вказані особисті дані силовиків.

"У протоколі було вказано, що я брав участь в несанкціонованому масовому заході. Я дуже погано почувався, сильно боліла голова, тому я не став чинити опір і підписав його. Суд повинен бути в суді Фрунзенського району Мінська, дату я не знаю", – додав Микита.

Хлопець не говорив, хто його сестра, тому на людське звернення розраховувати не міг. Але, на щастя, приїхала швидка, яка відвезла його в лікарню. Переночувавши в палаті, зранку Домрачев підписав відмову від госпіталізації і поїхав додому. Але прощати побиття Микита не збирається. Він зняв побої і планує писати заяву на дії силовиків.


У Білорусі побили брата Домрачевої / Фото: Sport.tut.by

Що відомо про Нікіту Домрачева

Цікаво, що Нікіта Домрачев свого часу теж займався біатлоном, саме його приклад наслідувала Даша, коли прийшла в цей вид спорту. Але він згодом вирішив не пов'язувати своє життя з біатлоном і став архітектором.

Микита особисто проектував будинок на 228 квадратних метрів для Дарії та її легендарного норвезького чоловіка Уле-Ейрнара Бьорнадена. Котедж звели на першій береговій лінії Мінського моря в селі Лапоровічі.

Що відбувається у Білорусі?


Після виборів президента, у яких оголосили перемогу Лукашенка з понад 80% голосів, у Білорусі розпочалися наймасштабніші протести в історії.

Люди виходять на вулиці ще з 9 серпня, аби висловити невдоволення владою. Та ж невдоволених не слухає, а натомість розганяє мітинги силою.