Різка позиція Семеренко

У шведському Естерсунді стартував 1-й етап Кубка світу з біатлону. В жіночій індивідуальній гонці Валентина Семеренко фінішувала 17-ю.

До теми Чешка Давидова виграла дебютну у сезоні гонку Кубка світу з біатлону, дві українки у топ-25

Після фінішу індивідуальних перегонів Валентина Семеренко сказала, що спілкуватиметься з журналістами та даватиме коментарі після закінчення біатлонного сезону.

Семеренко – найкраща серед українок

• У першій гонці сезону Валентина продемонструвала найкращий результат серед представниць України.
  • На останній стрільбі Семеренко допустила помилку останнім пострілом. Хвилина штрафу коштувала Валентині потенційного місця у топ-10.
  • У минулому сезоні Семеренко тільки одного разу фінішувала у топ-20 особистих гонок. Валентина посіла 9-е місце у спринті в Контіолахті.