Перемогу в гонці здобув Йоганнес Бьо, який повернувся на Кубок світу після народження сина. Другим став француз Мартен Фуркад, а третім його земляк – Фаб'єн Клод.

До теми: Кубок світу з біатлону: Фуркад зберіг перше місце, Екхофф випередила Вірер

Хід боротьби

За відсутності Йоганнеса Бьо француз Мартен Фуркад виграв усі чотири гонки у новому році та захопив лідерство у загальному заліку.

Повернення на вершину Бьо розпочав у Поклюці з індивідуальної гонки. Норвежець закрив усі 20 мішеней і традиційно продемонстрував хорошу швидкість – заслужена перша сходинка.

Друге місце посів Фуркад. Француз, як і Бьо чисто відпрацював на 4 вогневих рубежах, але програв норвежцю 11 секунд.

Третім в індивідуальній гонці став ще один француз – Фаб'єн Клод. Він з чистою стрільбою програв Бьо 25 секунд.

Дивіться також: Кубок світу з біатлону-2020: онлайн-трансляція

Як виступили українці

Українські біатлоністи не змогли поборотися за високі місця й тільки троє потрапили у залікову зону (топ-40).

Найкраще в індивідуальній гонці виступив Артем Прима. З двома хвилинами штрафу Артем посів 18-у сходинку.

Дмитро Підручний теж не закрив дві мішені й посів 30-е місце. Сергій Семенов "підтримав" почин партнерів і не закрив 2 мішені – 40-а сходинка.

Антон Дудченко на стрільбі допустив найбільше промахів серед українців – 3. Це відкинуло Антона на 64-е місце. Богдан Цимбал з двома хвилинами штрафу став 65-м.