Підручний з ідеальною стрільбою 9 у персьюті, брати Бьо забрали "золото" та "срібло"

7 березня 2021, 17:32

У Нове-Мєсто (Чехія) у неділю, 7 березня, завершився 8 етап Кубка світу з біатлону. Чоловічу гонку переслідування виграв норвезький біатлоніст Тар'єй Бьо.

Хід гонки

Сімон Дестьйо та Арнд Пайффер зберегли лідерство за підсумками першої стрільби. Українець Дмитро Підручний відпрацював чисто і піднявся на 10 місце.

На другій стрільбі майже всі лідери не закрили бодай одну мішень, тому на перше місце вийшов Тар'єй Бьо. Вслід за ним бігли Пайффер та Емільє Жаклен.

• Підручний знову закрив усі 5 мішеней і тримався у топ-15. Ще один українець Артем Тищенко два вогневі рубежі подолав без жодного промаху, але перебував за межами топ-20.

Француз Жаклен і Тар'єй Бьо захопили лідерство після третьої стрільби. Їх відрив уже складав понад 10 секунд. Підручний втретє відпрацював чисто й перебував у топ-10.

Тищенко підтримав свого земляка й також відпрацював чисто на "стійці". Завдяки цьому Артем наблизився до топ-20.

• Бьо та Жаклен одночасно прийшли на вирішальну стрільбу. Кращим був Тар'єй, який і виграв гонку переслідування. Справжня битва розгорнулася за інші нагороди.

У підсумку "срібло" здобув ще один норвежець – Йоханнес Бьо. Бронзова нагорода дісталася французу Сімону Дестьйо. Українець Підручний закрив усі 20 мішеней і фінішував на 9 місці.

Артем Тищенко також відпрацював чисто на всіх вогневих рубежах. Українець здобув 25 позицію.