Тотальне знищення суперника

Ще у першому таймі кияни зробили усе, щоб перемогти. Відразу шість м'ячів влетіло у ворота Колоса. Ще одного разу динамівці забивали у другій 45-хвилинці.

Більше про поєдинок Динамо сімома голами познущалося над Колосом у матчі УПЛ: відео

Шість голів у першому таймі дозволили "біло-синім" повторити футбольний рекорд України. З тим же рахунком динамівці наприкінці жовтня 2010 року вели після першої 45-хвилинки у матчі з Іллічівцем (9:0).

Команда Луческу потужно розпочала сезон. Клуб у трьох поєдинках забивав понад три голи. У своєму дебютному матчі у сезоні-2021/2022 кияни наколотили 4 результативні постріли у ворота рівненського Вереса. А у 5-му турі від футболістів Динамо постраждала Десна – теж 4:0.

• Голи у грі проти Колоса забивали Микола Шапаренко, Томаш Кендзьора, Віталій Буяльський, дублі в активі Віктора Циганкова та Карлоса Де Пени.
  • У наступному матчі Динамо зіграє проти Металіста-1925 (11 вересня). А вже 14 вересня зустрінеться у першому турі групи Ліги чемпіонів проти Бенфіки, за яку тепер виступає український нападник Роман Яремчук.

Як Динамо розгромила Колос: дивіться відеоогляд