Уже на старті матчу "орли" несподівано відкрили рахунок у грі. Своє прізвище на табло засвітив Сілва. По перерві французи зуміли відігратися завдяки голу свого лідера Мемфіса Депая.

Дивіться також: Ліга чемпіонів: результати матчів та відео голів 23 жовтня

Здавалося, що "Ліону" вдасться здобути перемогу, оскільки підопічні Руді Гарсії виглядали краще. Та всі карти наставнику французів сплутав воротар Антоні Лопеш.

На 86 хвилині 29-річний португалець, мабуть, забув, що захищає кольори французів, а не лісабонців. Лопеш вирішив швидко ввести м'яч у гру та вкинув м'яч прямо на Піцці.

30-річний півзахисник довго не думав та відразу пробив по порожніх воротах. 2:1 – "Бенфіка" здобула важливу перемогу.

Відео голу Піцці

Після трьох турів ситуація у групі G одна з найбільш цікавих. Лідер квартету "Лейпциг" набрав 6 очок. "Зеніт" та "Ліон" відстають на два бали, а лісабонці на відстані однієї перемоги.