Україну в індивідуальній гонці мали представити п'ятеро біатлоністів. Богдан Цимбал, Антон Дудченко, Тарас Лесюк, Денис Насико та Артем Прима. Але останній на старті так і не вийшов.

Читайте також Старт сезону, Фуркад і страшні обстріли Чернігова: інтерв'ю з біатлоністкою Блашко

Правда і цій четвірці українців поборотися за медалі не вдалося. Найкращим з українців став Антон Дудченко. Маючи три промахи на чотирьох вогневих рубежах, він програв лідеру гонки понад чотири хвилини. І у підсумку посів 30-е місце.

Одразу за ним розмістився і Богдан Цимбал, хоча він допустив лише два промахи. Але програв у бігу.

Ще одним українським біатлоністом в заліковій зоні став Тарас Лесюк – 40-е місце, попри два промахи. А для спортсмена – лише вдруге в кар'єрі потрапляння в очки Кубка світу.

А от Денис Насико фінішував поза топ-60. Він показав лише 64-й результат.

Хто переміг в першій гонці сезону

Головним претендентом на перемогу до останньої стрільби вважався норвежець Штурла Леґрейд. Він чисто відстрілявся на попередніх вогневих рубежах. І перші три мішені на останній стрільбі теж закрив. Але після цього двічі промахнувся та упустив можливість здобути перемогу. Він навіть втратив місце на подіумі, фінішувавши у підсумку аж шостим

А от єдиний промах за всю гонку не завадив шведу Мартіну Понсілуома здобути перемогу, яка стала для нього першою в індивідуальних гонках.

Ще два місця на подіумі посіли біатлоністи, які закрили усі мішені під час стрільби. Срібло виграв швейцарець Гартвег, який до цього максимум фінішував на 17-у місці. А бронза дісталася німцю Давіду Цобелю, який на фініші обійшов свого співвітчизника Романа Реса на півтори секунди.

Результат індивідуальної гонки на етапі Кубка світу в Котіолахті

  • 1. Мартін Понсілуома (0+1+0+0) 49:36.5
  • 2. Ніклас Гартвеґ (0+0+0+0) +37.2
  • 3. Давид Цобель (0+0+0+0) +59.3
  • ...
  • 30. Антон Дудченко (1+0+1+1) +4:17:8
  • 31. Богдан Цимбал (1+0+0+1) +4:31.5
  • 40. Тарас Лесюк (0+1+0+1) +5:02.2
  • 64. Денис Насико (0+2+0+1) +6:53.4

У середу, 30 листопада, на етапі Кубка світу з біатлону буде теж лише одна гонка – "індивідуалка" в жінок.