Офіційну причину розірвання контракту сторони не озвучили. Проте за інформацією Daily Mail, це могло статися через акаунт футболіста в застосунку для знайомств.

Читайте також В Англії забили найшвидший гол в історії, який претендує на потрапляння в Книгу рекордів Гіннеса

Скандальне припинення співпраці

На ньому з'явилася анкета Емірхана Делібаша з ім'ям футболіста та фотографією, а також віком 24 роки, хоча офіційна дата народження гравця – 1 січня 2003 рік. Профіль був верифікований, тому, з великою ймовірністю, він не є фейком.

На сторінці є фото нападника в тренувальній формі Бешикташа, надана інформація про акаунт в інстаграмі та зазначено, що футболіст шукає "щось повсякденне".

Емірхан Делібаш
Емірхан Делібаш / Скриншот з застосунку для знайомств

Цим фактом обурилися фанати "чорних орлів", які почали чинити тиск на керівництво через факт самої анкети, а також неправдивий вік гравця, що могло свідчити про підроблені документи. На тлі невдоволення вболівальників клуб заявив про те, що розірвав контракт з футболістом.

Гравець при цьому стверджує, що він не має до акаунту жодного відношення:

Я відкидаю наклепи, зроблені фейковими акаунтами, і хотів би заявити, що моя вірність моїй команді не підлягає сумніву. Бешикташ – це відповідальність для мене, ваша любов і підтримка завжди були моєю найбільшою мотивацією.

Зазначимо, що нападник є вихованцем клубної академії Бешикташа, за який забивав чимало голів на юнацькому рівні. За дорослу команду Емірхан Делібаш провів лише 2 матчі, результативними діями не відзначався.