У середу, 7 серпня, Жан Беленюк поступився у півфіналі Олімпіади-2024 Алірезу Мохмадіпіані. Відтепер українського борця чекає битва за "бронзу", пише 24 канал.

Боротьба Беленюка за "бронзу"

У півфіналі представник України заробив три бали у першій половині сутички, але після перерви дав супернику відігратися та з рахунком 3:3 пройти у фінал. До цього українець здобув впевнені перемоги в 1/8 фіналу над китайцем Цяном та у чвертьфіналі над казахом Турсиновим.

За бронзову нагороду Жан Беленюк змагатиметься з поляком Аркадіушем Кулиничем.

Де дивитися

Офіційним транслятором Олімпійських ігор-2024 в Україні є Суспільне мовлення. Онлайн-трансляції змагань за участю наших спортсменів можна переглянути на чотирьох його платформах: