У п'ятницю, 19 січня, збірна Кабо-Верде розгромила команду Мозамбіка з рахунком 3:0. Автором одного з голів став колишній вінгер Манчестер Юнайтед Бебе, пише 24 Канал.

На 32-й хвилині поєдинку "Сині акули"отримали право на штрафний удар. До воріт була відстань приблизно 40 метрів. Проте це не знітило 33-річного Бебе. Він вирішив завдати прямого удару по воротах Мозамбіку та не помилився. Голкіпер був неготовий до такого розвитку подій і зреагував на м'яч із запізненням.

Відео голу Бебе

У другому таймі футболісти Кабо-Керде відзначилися ще двічі. Голи на свій рахунок записали Раян Мендіш та Кевін Піна. Ця перемога дозволила "Синім акулам" гарантувати місце у 1/8 фіналу Кубка африканських націй.