Результати жеребкування для офіційного сайту "біло-синіх" прокоментував президент клубу Ігор Суркіс.

Дивіться також Баварія та Барселона: визначилися суперники Динамо в Лізі чемпіонів

Функціонер вважає, що нинішньому Динамо під силу гідно зіграти проти будь-якого опонента.

"Такі групи прийнято називати "групами смерті", але в даному випадку я б не став оперувати цим поняттям. Київське Динамо має всі можливості, щоб гідно протистояти будь-якому супернику, показувати хороший рівень футболу, не забуваючи при цьому про результат.

Якщо коротко, то Баварія – це одна з найсильніших команд Європи, Барселона – це завжди топ-рівень, незважаючи на те, що зараз команда перебуває в стадії перебудови. При будь-яких розкладах каталонці входять в число кращих команд континенту. Бенфіка – складний суперник, у якого сильний склад і великі амбіції", – сказав Суркіс.

Окремо Суркіс зупинився на персоні нападника збірної України Романа Яремчука, який цього літа перебрався до складу Бенфіки і, ймовірно, буде протистояти киянам в найпрестижнішому клубному турнірі Європи.

Роман Яремчук проти Динамо? Тут не треба шукати додаткову мотивацію ні для Романа, ні для нашого клубу. Динамо дало йому дорогу у великий футбол, свого часу ми прийняли правильне рішення, відпустивши Яремчука в іноземний клуб, він отримав можливість для розвитку і став тим, ким є зараз. Бажаю Роману якомога більше забитих голів за національну збірну і в будь-якому матчі Бенфіки, крім поєдинку проти Динамо,
– підсумував він.

Дати матчів Динамо

На груповому етапі Ліги чемпіонів передбачено шість ігрових тижнів. Чотири групи грають матчі у вівторок, команди з решти чотирьох груп – у середу. Перші дві ігри починаються о 20:00, ще шість – о 22:00.

Точний календар матчів Динамо буде відомий згодом.

  • 14/15 вересня
  • 28/29 вересня
  • 19/20 жовтня
  • 2/3 листопада
  • 23/24 листопада
  • 7/8 грудня