"Баварія" у додатковому часі змогла перемогти "Герту" в Кубку Німеччини: відео голів

7 лютого 2019, 13:26

Після поразки від леверкузенського "Байєра" чемпіон Німеччини ледь не вилетів з Кубка на стадії 1/8 фіналу. "Баварія" тільки в екстра-таймі зуміла подолати опір столичної "Герти".

На старті поєдинку команди швидко обмінялися голами – до сьомої хвилини рахунок був 1:1.

У складі господарів відзначився Міттельштадт, у гостей Гнабрі, який одразу після перерви оформив дубль і вивів "Баварію" вперед. Однак, м'яч Зельке перевів гру в овер-тайм. І вже тут героєм мюнхенців став Кінгслі Коман. Саме його гол вивів червоних у чвертьфінал.