Манчестер Сіті та Баварія перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів провели 11 квітня. І тоді "містяни" розгромили суперника вдома з рахунком 3:0.

Дивіться також Чи оговтається Баварія від приниження в Лізі чемпіонів та зможе пройти МанСіті

Відтак Баварії для проходу у півфінал треба забивати щонайменше тричі. А востаннє три голи Манчестер Сіті пропускав ще 2 жовтня 2022 року – у домашньому матчі з Манчестер Юнайтед. Правда тоді е в першому таймі Фоден та Голанд забили чотири голи у ворота суперника, а після цього вони ж у другому таймі довели лік забитим голам в цьому матчі до шести (кожен з них оформив по хет-трику).

Баварія ж після приходу Тухеля провела вже п'ять матчів, де двічі програла. І ще один раз зіграла внічию. Натомість Манчестер Сіті зараз перебуває на серії із 10 поспіль перемог.

Стартові склади

• Баварія: Зоммер, Павар, Упамекано, Де Лігт, Канселу, Кімміх, Горецка, Сане, Мусіала, Коман, Чупо-Мотінґ
  • Манчестер Сіті: Едерсон, Рубен Діаш, Аканджі, Аке, Стоунз, Родрі, Гюндоган, Де Брюйне, Бернарду Сілва, Голанд, Гріліш

Матч Баварія – Манчестер Сіті розпочнеться о 22:00. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Баварія – МанСіті.