Баварія – Фортуна Дюссельдорф 5:0

Голи: Йоргенсен, 15 (авт), Павар, 29, Левандовський, 43, 50, Девіс, 52

До речі Севільське дербі: в Іспанії офіційно призначили дату рестарту Ла Ліги

Парад голів у матчі розпочався на 15-й хвилині, пише 24 канал. Павар замкнув простріл з правого флангу і влучив у Йоргенсена, від якого м'яч залетів у ворота.

На 29-й хвилині Павар таки забив чистий гол. Після кутового оборонці не втримали француза і той головою від газону пробив точно в кут – 2:0.

Наприкінці першого тайму "Баварія" зробила рахунок розгромним. Алаба зробив розрізну передачу на Левандовського, який дотепним пасом знайшов у штрафному Кімміха.

Йозуа віддав на Мюллера і триходівку "Баварія" завершив ударом у порожні ворота Левандовський.

На початку другої половини гри Левандовський оформив дубль, замкнувши простріл Гнабрі. Ще через 2 хвилин Девіс продавив оборонців і встановив підсумковий рахунок 5:0.

Баварія – Фортуна Дюссельдорф відеоогляд матчу

За 5 турів до завершення Бундесліги "Баварія" близька, щоб стати чемпіоном увосьме поспіль. Мюнхенці випереджають "Боруссію" Дортмунд на 10 очок, хоча "джмелі" мають матч у запасі.

Рекорди "Баварії" у грі з "Фортуною"

• У цьому матчі польський форвард Роберт Левандовський зумів відзначитися голом. Таким чином, поляк забивав усім 18 клубам, які зараз грають у Бундеслізі.
  • Левандовський вийшов у лідери по забитих голах у топ-5 лігах Європи. На його рахунку 29 голів у Бундеслізі.
  • "Баварія" стала першою командою Бундесліги, яка забила 86 голів за 29 турів у Бундеслізі.
  • Наставник "Баварії" Хансі Флік став першим тренером мюнхенців з 1965 року, який здобув 22 перемоги у 25 матчах. Пеп Гвардіола здобув 21 перемогу у 25 поєдинках.
  • Томас Мюллер віддав 18 гольових передач за 29 турів. Він встановив рекорд за кількістю асистів за 29 турів з моменту появи статистики (з сезону-2004/05).
  • Також Мюллер лідирує за кількістю результативних пасів у топ-5 ліг Європи. Мюллеру залишилося зробити два асисти, щоб повторити рекорд Кевіна Де Бррюйне, який за сезон у Бундеслізі віддав 20 результативних передач.