Барселона – Ліон 5:1
Голи: Мессі, 18 (пен), 78, Коутіньо, 31, Піке, 81, Дембеле, 86 – Тусар, 58

Мессі перший завдав удар вже на 4-ій хвилині. Але Лопес у стрибку перевів м’яч на кутовий. Сама атака "блаугранас" відзначилася швидким переходом м’яча у один дотик, залишивши поза грою весь захист "Ліону". На 7-ій хвилині "Барселоні" знову вдалося довести справу до удару. Його завдавав Ракітіч. Але Денаєр заблокував удар.

На 10-ій хвилині "Ліон" потурбував тер Штегена своїм ударом. Ндомбеле наважився на удар з-за меж штрафного майданчика.

"Барселона" продовжувала домінувати у цьому матчі. Команда шукала підходи до воріт Лопеша. І лише надійна гра голкіпера на 14-ій хвилині не дала відзначитися Мессі. Воротар у цьому епізоді хоробро пішов руками вперед, вибивши м’яч з під ніг суперника.

Натомість вийти вперед "Барселона" зуміла завдяки пенальті. Денаєр у підкаті зіграв проти Суареса, і нападник завалився у штрафному майданчику. Падіння вийшло дещо картинним, але арбітр матчу Шимон Марциняк призначив 11-метровий удар. Мессі пробив "панєнкою", у той час як голкіпер кинувся у лівий від себе кут воріт.

Майже одразу "Ліон" міг зрівняти рахунок. Але Мусса Дембеле з вбивчої позиції пробив повз рамку воріт. У цьому епізоді Лангле врятував свою команду – незначний рикошет від нього відправив м’яч на кутовий.

На 21-ій хвилині Коутіньо зіштовхнувся з Лопешом у штрафному майданчику. Після цього голкіперу гостей знадобилася допомога медиків, а запасний воротар французького клубу пішов розминатися. Лопешу надавали допомогу понад 4 хвилини. Медики показували, що потрібна заміна, але голкіпер не погодився на неї, вказавши, що зможе продовжити гру. І він залишився у воротах "Ліона". Хоча його замінили ще до перерви.

Та до цього Лопеш пропустив другий гол. Хоча винуватцем взяття воріт можна вважати Маркаля, який упустив Суареса у власному штрафному майданчику. Нападник "Барселони" ж віддав пас на Коутіньо, який в дотик переправив м’яч у ворота.

Згодом "Барселона" мала ще декілька моментів. Але забити до перерви так і не зуміла. Попри те, що до першого тайму було додано шість хвилин.

Не зуміла "Барселона" забити і на початку другого тайму. Хоча Мессі й відправив м’яч над голкіпером Горжеленом у ворота. Та Маркаль в останній момент у падінні вибив м’яч з воріт.

"Ліон" скоротив відставання зусиллям Тусара. Гравці французької команди розіграли кутовий, після чого пішов навіс у штрафний майданчик. М’яч довго літав від одного гравця до іншого, аж поки не потрапив до Тусара. Першим дотиком прийнявши м’яч, другим гравець пробив по воротах. Суддя довго приймав рішення чи зараховувати гол (знову довелося використовувати систему VAR), та все ж вказав на центр поля.

Забитий гол повернув інтригу до гри. "Ліон" почав частіше бити по воротах. Не затримувалася з відповіддю і "Барселона".

Та ця інтрига була остаточно вбита за три хвилини. На 78-ій хвилині Мессі здійснив чудовий індивідуальний прохід та пробив з меж штрафного майданчика. Горжелен у цьому епізоді був неспроможний впоратись із ударом у лівий нижній кут воріт. Так рахунок став 3:1.

Рахунок 4:1 зробив Піке. При цьому центральний захисник забив не після розіграшу стандарту, а замкнувши швидку атаку господарів. М’яч до чужого штрафного майданчика "дотягнув" Мессі.

Та на цьому "Барса" не зупинилася. Голом відзначився Дембеле. Знову Мессі, знову результативний пас. І Дембеле потужно пробив між ніг Горжелена.

"Барселона" перемогла та вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів. Її суперник визначиться у п’ятницю, 15 березня, під час жеребкування.