Барселона – Уеска 4:1

Голи: Мессі, 13, 90, Грізманн, 35, Мінгуеса, 53 – Мір, 45+4

Варте уваги Роналду шипами влетів в обличчя воротаря: відео грубого фолу, за який він не отримав вилучення

• Цей матч був особливим для Ліонеля Мессі. Для аргентинця поєдинок став 767 поєдинком у футболці каталонців. Лео вдалось зрівнятись за кількістю матчів з легендою клубу Хаві.

Вже на 13-й хвилині Мессі відзначив такий рекорд голом. Ліонель наважився на дальній постріл – м'яч рикошетом від поперечини залетів у сітку, 1:0.

Альба мг подвоювати перевагу Барселони. Жорді увірвався у штрафний та впритул з гострого кута розстріляв володіння Фернандеса – каркас воріт врятував Уеску.

Однак ще до перерви господарі таки забили другий гол. Матч був наповнений шедеврами. Грізманн з дальньої відстані вирішив перевірити свою праву гармату та пробив – голкіпер не зумів дотягнутись до м'яча, 2:0.

Гості не опустили руки та відіграли один гол. У доданий до першого тайму час тер Штеген сфолив на Міру. Арбітр призначив пенальті, до позначки підійшов сам Мір та впевнено переграв голкіпера – 2:1. Саме за такого рахунку команди пішли на відпочинок.

Продовження розгрому

По перерві команді Рональда Кумана швидко вдалось збільшити перевагу на табло. Мессі виконав верхову передачу у штрафний суперника, де на другому поверсі найкраще зіграв Мінгуеса та головою перевів м'яч повз воротаря – 3:1.

Мір знову міг скоротити цифри на табло, але м'яч пролетів над поперечиною. На останній хвилин основного часу матчу Мессі оформив дубль. Аргентинець знову наважився на удар з-за меж штрафного майданчику Уески. Його постріл був більярдним, м'яч залетів прямо у кут воріт – 4:1.

• Барселона переконливо переграла Уеску. Після звитяги каталонський клуб наблизився до лідера Ла Ліги Атлетіко. Тепер між клубами лише чотири очки різниці.
  • Уеска йде на останньому 20 місці, у їх активі 20 пунктів.