Перед фіналом Кубка Болгарії клубний автобус врізався в один із місцевих пам'ятників, який був поставлений поруч із футбольною ареною, яка приймала кубкове протистояння. Внаслідок аварії було пошкоджене бокове скло транспортного засобу футбольного клубу ЦСКА 1948.

Дивіться також Натякають на підкуп суддів: Дніпро-1 зробив відео сумнівних моментів матчу з Ворсклою

Неприємна ДТП перед фіналом

На щастя, ніхто не постраждав. Адже це сталось після того, як команда прибула на стадіон. Однак така ДТП все одно не є приємним епізодом для болгарського клубу.

Якщо повернутись до фінального матчу, то вже у першому таймі рахунок був 0:2 на користь Лудогорця. Дублем відзначився Кайо Відаль. У другому таймі ЦСКА 1948 скоротив своє відставання до одного голу, але наздогнати суперника вже не зумів. Натомість Лудогорець засмутив голкіпера опонентів втретє та довів рахунок до впевненого 1:3.

Відзначимо, що весь поєдинок у складі Лудогорця провів український захисник Ігор Пластун. Натомість у складі суперника усі 90 хвилин на полі провів футболіст київського Динамо Сідклей, який грає у Болгарії на правах оренди.

Це вже сьомий трофей Пластуна у складі Лудогорця, але перший у Кубку Болгарії. Нагадаємо, що українець виступає у Болгарії із липня 2018 року, коли перебрався із львівських Карпат.

Щодо Сідклея, то його оренда з болгарами розрахована до кінця сезону-2022/2023.