Австралія здобула путівку до наступного раунду чемпіонату світу-2014

16 листопада 2011, 10:59

Збірна Австралії завдяки виїзній перемозі над Таїландом достроково забезпечила собі прохід у останній раунд кваліфікації до чемпіонату світу. Щоправда господарі завдали чимало клопотів команді Хольгера Осієка.

Доклавши чимало зусиль для збереження своїх воріт недоторканими, австралійці наприкінці зустрічі таки забили переможний м’яч. Після прекрасної передачі Брета Емертона голкіпера впритул розстріляв Холман.

1:0 - останній матч у Групі D для збірної Австралії буде простою формальністю.

А от збірна Південної Кореї завдання виходу до наступного раунду перенесла на останній ігровий день. У грі проти Лівану "азійські тигри" пропустили вже на 5-й хвилині. Завдяки 11-метровому корейці відігрались на 21-й хвилині, втім необхідну нічию команда втримати не змогла. Своїм пенальті відповіли ліванці.

2:1. Збірна Лівану несподівано втрутилась у боротьбу за вихід до наступного раунду кваліфікації.