Еліна Аванесян – Юлія Стародубцева 0:2 (3:6, 1:4)

Суперниця українки є представницею Вірменії, яка раніше виступала за Росію. Сама Стародубцева наразі перевершує особисті досягнення на турнірі в Пекіні, пише 24 канал.

Знищила у двох сетах

Перші два гейми Стародубцева програла, однак все ж змогла зрівняти рахунок згодом. Коли рахунок був 3:3, українка взяла три гейми поспіль і здобула перемогу у першому сеті.

Другий сет тенісистки розпочали однаково, однак Стародубцева потім почала відриватися у рахунку. В результаті, вона не взяла лише один гейм і з рахунком 1:4 вийшла у четверте коло турніру в Пекіні.

Матч тривав 1 годину 32 хвилини. Після закінчення українка відмовилась потиснути суперниці руку.

У наступному раунді суперницею Юлії стане переможниця пари Пейтон Стернс/Анна Калінская.

Зазначимо, що Юлія Стародубцева залишилась єдиною представницею України на турнірі WTA 1000.