Атлетіко – Мальорка 3:0

Голи: Мората, 29 (пен.), 45+4, Коке, 79

Дивіться також: "Ворскла" молодіжним складом вирвала нічию у матчі зі "Львовом": відео

Хоча аутсайдер, який чіпляється за надію зберегти місце в еліті, намагався чинити опір, однак проти класу суперника нічого не зміг зробити. Героєм матчу став Альваро Мората.

Спочатку 27-річний нападник заробив пенальті, але з першої спроби його не реалізував. Рефері дочекався допомоги VAR і попросив повторити удар, оскільки при першій спробі форварду добити м'яч завадив захисник, який вбіг до штрафного ще до удару. Другий удар Мората виконав без шансів для Маноло Рейни.

У доданий до першого тайму час Альваро завершив зусилля партнерів і оформив дубль. А на 79-й хвилині Коке за допомогою рикошету встановив остаточний рахунок на табло – 3:0.

Атлетіко – Мальорка відеоогляд матчу

• 3:0, мадридський клуб набирає 3 очки, тепер у колективу Дієго Сімеоне вже 62 бали і серія з 12-ти матчів поспіль без поразок в рамках Прімери.
  • "Мальорка" поки зберігає теоретичні шанси уникнути вильоту до Сегунди за 4 тури до фінішу сезону.