Атлетік – Барселона 4:2

Голи: Гурусета, 1, Сансет, 49, Вільямс, 105+2, 120+1 – Левандовський, 26, Ямал, 32

Не встиг коментатор матчу назвати до кінця склади команд, як нулі на табло змінились на 1:0 на користь господарів. Пожежа у штрафному майданчику Барселони закінчилась заблокованим Крістенсеним ударом від Сансета. Однак першим на добиванні був Гурусета, який відкрив рахунок у зустрічі, пише 24 Канал.

Перевага клубу із Більбао тримала 25 хвилин. Після чого каталонці забили двічі. Спершу Левандовський скористався помилкою захисника Атлетіка, який намагався вибити м'яч із власного штрафного майданчика, але влучив прямо у Роберта, від якого м'яч полетів у сітку воріт господарів. Дещо курйозно рахунок став рівним 1:1.

Вже через 6 хвилин Барселона повністю змінила хід поєдинку на свою користь. Ямал змістився із флангу до центру штрафного та з його лінії прошив дальній кут воріт суперника із Більбао – 1:2.

Підопічні Хаві пішли на перерву з переможним рахунком 1:2.

На старті другого тайму господарі швидко ліквідували цей м'яч різниці завдяки голу Сансета 2:2.

Як не старались команди, але закінчити гру в основний час не змогли. На колективи чекали додаткові 15-хвилинні тайми, де більше сил залишилось у господарів поля.

На 105+2 хвилині матчу Вільямс знову вивів Атлетік уперед 3:2, вразивши дальній нижній кут воріт "блаугранас". Каталонцям знову потрібно було відігруватись. Але вдруге їм це не вдалось зробити.

У компенсований до другого додаткового тайму час все той же активний Вільямс добив Барселону, поставивши крапку у чвертьфіналі 4:2.

Барселона вилетіла із Кубка Короля на стадії 1/4 фіналу. Також на цьому етапі змагання припинила 24 січня Жирона, яка програла Мальорці 3:2.

Атлетік – Барселона: відеоогляд матчу