Віктор Коваленко вийшов у стартовому складі Спеції. Вже у першому таймі обидві команди влаштували справжню гольову перестрілку. Фанати побачили п'ять голів – 3:2, інформує 24 канал.

Цікаво побачити МанСіті переграло Тоттенхем: божевільний камбек із 0:2 у матчі з ляпом голкіпера – відеоогляд

Серія А має іншу думку

Безпосередню участь у другому м'ячі Спеції взяв Коваленко. Віктор асистував Верде. Однак офіційний сайт Серії А "вкрав" гольову передачу в українця.

Все через те, що півзахисник із України не був першим на м'ячі, його випередив захисник Аталанти, який недолуго скинув м'яч прямо у ноги автора другого голу Спеції у ворота господарів.

Коваленко ж залишився за бортом результативних дій у цій гольовій атаці гостей. Це могли бути перша результативна дія Віктора у сезоні-2022/2023.

У поточному сезоні 26-річний атакувальний півзахисник відіграв у футболці Спеції 9 матчів, у яких наразі ще не відзначався.

Відео другого голу Спеції

Коваленко провів на полі 73 хвилини та пішов відпочивати. Замість українця у гру вступив Даніель Мальдіні.

Відзначимо, що за хвилину до заміни Аталанта збільшила свою перевагу до 4:2, а вже на останній 90-й хвилині добила Спецію – 5:2.

Аталанта вибила клуб Коваленка на стадії 1/8 фіналу Кубка Італії.