Клуби зустрічались у рамках 22 туру чемпіонату Греції. Лариса – аутсайдер сезону, а от АЕК, за який виступають українці Євген Шахов, Дмитро Чигринський та Олег Данченко, йде третім, тому фаворитом цього протистояння були саме гості.

Варте уваги Українець Яремчук оформив хет-трик і став героєм матчу чемпіонату Бельгії: відео

Асист українця

Серед усіх українських легіонерів із перших хвилин вийшов на поле лише Максименко. Чигринський та Данченко розпочали матч на лавці запасних, а останній вийшов лише на заміну у другому таймі.

На 80-й хвилині колишній гравець Колоса Максименко асистував на Акунью, якому вдалось зрівняти рахунок зустрічі – 2:2. Але радість господарів була недовгою. Вже на 90-й хвилині АЕК вийшов вперед завдяки результативному пострілу від Албаніса. А вже у доданий арбітром час четвертий гол гостей забив Шиманський.

Для Максименка це був другий поєдинок у складі Лариси. Перший він зіграв у Кубку Греції, де команда поступилася 1:2.

Цікаво, що хвилиною раніше Лариса не змогла реалізувати пенальті. З 11 метрів схибив Муканджо. У підсумку – 2:4 перемога АЕКа.

• Після цієї звитяги АЕК продовжує йти третім, у їх активі 43 очки. Лариса займає останню 14 сходинку, за 20 матчів вона здобула лише 9 пунктів.