Вінгер Олександрії Артур Авагімян народився в Маріуполі. Саме в приморському місті він робив перші кроки у футболі. Все змінилося 24 лютого 2022 року.

Читайте також Для звільнення рідної землі: Зінченко на пресконференції у США попросив літаки F-16 для України

Авагімян: Міг втратити всіх просто в один момент

Через повномасштабну російську агресію рідні та близькі Артура опинилися в блокаді. Він не міг навіть дізнатися чи живі вони. Під час російського бомбардування Авагімян втратив хрещеного батька.

"Це був жах. Маріуполь закидали всіма можливими бомбами і ракетами. Всі райони були в руїнах. Все, що є найдорожче у моєму житті, знаходилося в Маріуполі – моя сім'я, дівчина та її сім'я, родичі, друзі. Я міг втратити всіх просто в один момент. Це дуже сильно б’є по тобі.

Зв'язок був дуже поганий і всього на 15 секунд, але я хоч розумів, що вони у порядку. Потім зв'язку знову не було тижнями. Ви ж розумієте, що під час такого бомбардування за 10 секунд усе змінюється. Мій хрещений батько загинув – в його будинок потрапила ракета. Від нього залишилися одні кістки", – розповів Авагімян.

  • Зазначимо, що зараз сім'я Авагімяна знаходиться в безпеці. Їм довелося евакуюватися з блокадного Маріуполя та виїхати у Францію.
  • Артур Авагімян свій найкращий відрізок кар'єри провів в одеському Чорноморці, де був лідером команди. У січні 2022 року вінгер підписав контракт з Олександрією.