Він забив Швеції на позначці 120:37. Гольовий пас на гол Довбика віддав Олександр Зінченко. Перед цим він забив сам – і офіційно став найкращим гравцем матчу.

Дивіться також Україна історично вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020: відео

Попередній рекорд

Раніше рекорд належав легендарному французу Мішелю Платіні, який на Євро-1984 забив гол у ворота Португалії на 118:53.

Загалом же м’яч Довбика у ворота шведів другий з найбільш пізніх голів забитих на чемпіонаті Європи – найпізніший гол забив турок Семіх Сентюрк у 2008 році у ворота Хорватії (121:01).

Відео голу Довбика

Україна вперше вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020

• Збірна України обіграла команду Швеції в 1/8 Євро-2020 із рахунком 2:1. Так наша команда вперше в історії вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи з футболу.
  • Артем Довбик забив дебютний гол за збірну України і вивів її в чвертьфінал Євро-2020.
  • Тепер збірна України зустрінеться з Англією 3 липня.