У неділю, 1 вересня, "вовки" зіграли виїзний матч у Турині проти Ювентуса, гра завершилась скромною нульовою нічиєю, команди не змогли порадувати вболівальників хоча б одним забитим м'ячем, а Артем Довбик досі не відкрив лік голам у складі Роми.

Де Россі підтримує Артема Довбика

У матчі в Турині Артем Довбик з перших хвилинах вийшов на футбольне поле. Українському нападнику було важко через те, що партнерам по команді не вдавалось доставити м'яч форварду.

Велику частину часу Артем був просто "відрізаний" від команди. У підсумку на 82-й хвилині матчу Довбик покинув поле, так і не відзначившись результативною дією.

Головний тренер Роми, Даніеле де Россі, поділився думкою щодо гри 27-річного форварда. Наставник "вовків" пояснив, чому Довбик не зміг забити у "старій сеньйорі".

Довбик усіх лякає, наставник Ювентуса Мотта поставив проти нього Бремера та Гатті на всю гру. Мотта добре підготувався, проти Артема грали сильні захисники. Тепер у Довбика буде багато голів, я в цьому впевнений,
– заявив італійський фахівець.

Нагадаємо, що до цього Артем Довбик вже зіграв у двох матчах Серії проти Кальярі (0:0) та Емполі (1:2). У цих матчах нападник "вовків" також не забивав.

За підсумками трьох турів чемпіонату Італії колектив Де Россі займає 17-ту сходинку у турнірній таблиці. Наступна гра римлян проти команди Руслана Маліновського – Дженоа, 15 серпня.