У турецькій Антальї завершився п'ятий турнір Grand Slam з дзюдо цього року. Участь у ньому бере і збірна України, до складу якої увійшли 16 спортсменів.

До теми "Бойкот – не смерть для нашого спорту, а потрібна міра": тренер збірної України підтримав НОК

У перші дні нашій команді підкорились дві медалі. Срібло у змаганнях до 60 кілограмів здобув Дільшот Халматов, а у другий день бронза дісталась Владиславу Казімірову (до 73 кілограмів).

Останній день також приніс нашій команді одну медаль. 21-річний Артем Бубир змагався у ваговій категорії до 90 кілограмів. Хлопець з Дніпропетровщини стартував з першого раунду і дійшов до півфіналу.

Там Артем поступився чемпіону світу-2019 Ноелю Ван'т Енду, а у бронзовому фіналі іппоном переміг дзюдоїста зі Словаччини Петера Жилку. Для українця це перша на рівні Grand Slam.

Таким чином збірна України завершує турнір в Антальї з трьома медалями – два срібла та одна бронза. Це дозволило нашій команді посісти 12 місце у загальному заліку. Перше ж дісталось французам, які взяли п'ять золотих та дві бронзові нагороди.