Арсенал – Ліверпуль 0:3

Голи: Діогу, 64, 82, Салах, 68

Варте уваги Манчестер Сіті на виїзді обіграв Лестер, конкурент Зінченка забив вирішальний гол

Обидва суперники вийшли на футбольне поле лише заради перемоги. Однак перший тайм видався "сухим" на голи. Команди пішли на перерву за нульового рахунку на "Емірейтс".

Першого голу у зустрічі потрібно було чекати аж хвилини. Александер-Арнольд зробив зрячу передачу з флангу прямо на голову Діогу, який розстріляв володіння Арсенала. Жоті вдалось виграти боротьбу у двох суперників – 0:1.

Вже через чотири хвилини "мерсісайдці" подвоїли перевагу. Фабінью зробив класну передачу з власної частини поля на хід Салаху. Захисник Арсенала Габріел невдало зірвав у підкаті та залишив м'яч у ногах єгипетського футболіста Ліверпуля. Салах не став віддавати передачу, а з гострого кута пробив поміж ніг голкіперу Лено. Принизливий гол для воротаря "канонірів" – 0:2.

Наприкінці зустрічі Діогу оформив дубль. Все розпочалось з перехоплення м'яча Александером-Арнольдом, потім була комбінація між Салахом та Мане, яку вдало реалізував потужним ударом під поперечину Діогу – 0:3.

• Ліверпуль розгромив Арсенал та збільшив перевагу над "канонірами". Зараз команда Юргена Клоппа з 49 очками йде 5-м. Підопічні Мікеля Артети поступаються супернику 6 пунктами та розташовується на 9-й позиції.