Анатолій Трубін вже традиційно зайняв місце у рамці воріт Бенфіки. Вже на 26-й хвилині гості повели у рахунку. "Орли" отримали право на небезпечний стандарт, який виконував Ді Марія. Анхелю перекинув стінку із футболістів Ароуки та переграв голкіпера суперника, пише 24 Канал.

Впевнена перемога "орлів"

Це був єдиний гол від обох колективів у першому таймі. На старті другого м'яч вдруге побував у володіннях господарів поля. Жоау Маріо відгукнувся на передачу партнера по команді. Але після перегляду ВАР м'яч скасували, зафіксувавши у вінгера офсайд. Рахунок не змінився – 0:1 на користь Бенфіки.

Щоправда, домінування гостей на полі привело до омріяного результату. На 74-й хвилині Бенфіка вдруге забила у ворота суперника, але вже дотримуючись усіх футбольних правил. Артур Кабрал отримав закидання за спини захисників, протягнув м'яч впритул до воріт Ароуки та пробив з-під опіки декількох оборонців. Бразильський голкіпер Тьяго знову не переміг у дуелі проти суперника – 0:2.

Як не старались господарі відквитати бодай один м'яч, але засмутити Трубіна їм не вдалось.

Фінальний свисток зафіксував виїзну перемогу Бенфіки 0:2. Український воротар "орлів" провів ще одну гру на нуль. Адже футболісти Ароуки завдали 11 ударів у бік воріт Анатолія, 5 із яких були у рамку його володінь. Але українець був на місці.

Для Трубіна це став вже третій "сухий" матч у 9-ти зіграних поєдинках за португальський клуб, у який перейшов у серпні 2023-го року.

Бенфіка із 3 балами очолила групу "В". Ароука теж має у своєму активі стільки ж балів, але провела на один матч більше за "орлів".