Арандіна – Реал 1:3

Голи: Хоселу, 54, Діас, 55, Родріго, 90+1, Начо, 90+3 (авт.)

Андрій Лунін залишився у запасі мадридського клубу. Місце у володіннях Реала зайняв Кепа. У першому таймі на диво не було голів від титулованих гостей. Перша частина матчу закінчилась нульовою мировою, що вже було успіхом для скромних господарів, повідомляє 24 Канал.

Дивіться також Жирона без Циганкова впевнено пройшла в 1/8 фіналу Кубка Іспанії: як відіграв Довбик – відео

На старті другого тайму Реал за дві хвилини забив двічі. Спершу Хоселу відкрив рахунок із пенальті, а вже через хвилину Діас подвоїв перевагу "вершкових" – 0:2. Мадридці оформили собі комфортний рахунок на 55-й хвилині зустрічі.

Вже у компенсований до матчу час Реал вирішив збільшити свою перевагу до розгромного 0:3 завдяки голу Родріго.

Однак й зробити подарунок для суперника. Вже на останніх секундах Атомо прострілював у штрафному "вершкових", але м'яч знайшов ногу не одноклубника, а захисника "Королівського клубу" Начо. М'яч після рикошету залетів у кут воріт Кепи, який не очікував такого повороту подій – 1:3.

Реал пробився до 1/8 фіналу Кубка Короля.

Арандіна – Реал: відеоогляд матчу