У 22-у турі АПЛ Майк Дін судив матч між Манчестер Юнайтед та Саутгемптоном. Вже на другій хвилині зустрічі він видалив півзахисника господарів Янкевіча, а на 86-й – захисника Беднарека. сам матч закінчився з розгромним рахунком 9:0.

Як це було Найбільша поразка в історії АПЛ: Манчестер Юнайтед знищив Саутгемптон 9:0 – відео

А у 23-у турі Майку Діну довірили обслужити матч Фулхем – Вест Хем. І там теж не обійшлося без вилучення. На 90+7 хвилині червону картку отримав "молотобоєць" Соучек.

Що найцікавіше, картки Беднареку та Соучеку були показані після перегляду відеоповтору. Але згодом апеляційні комісії скасовували ці червоні картки.

Після цих випадків Майк Дін та його родина почали отримувати смертельні погрози. Відтак арбітр звернувся до поліції. А також до керівництва АПЛ, щоб його не призначали на найближчі матчі АПЛ 13-14 лютого.

Водночас він не відмовився від того, щоб судити матч 1/8 Кубка Англії між Лестером та Брайтоном.

Поки ж його справою займається поліція. Варто додати, що якщо серед тих, хто слали погрози Майку діну та його родині виявляться ті, кого вже притягали до відповідальності за злочини на ґрунті ненависті, можуть отримати нове покарання.