Яскравий матч Ярмоленка

Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі Вест Хема. Наприкінці першої 45-хвилинки українець відкрив рахунок у зустрічі.

До теми Ярмоленко забив гол за Вест Хем та заробив пенальті у матчі Ліги Європи: відео ефектного удару

А вже у компенсований арбітром до першого тайму час Ярмоленко заробив на собі пенальті. До позначки підійшов Марк Нобл та не прогадав. Цифри на табло змінились – 2:0 на користь "молотобійців".

Не оцінили гру українця

Гравець збірної України відіграв увесь матч та став другим найкращим футболістом у складі англійського клубу. Однак навіть таку яскраву гру не оцінили в Англії.

Місцеве видання Football.London розкритикувало гру українця у матчі з Рапідом. Джерело поставило йому найнижчу оцінку (5) та додало негативний коментар у сторону Андрія.

Журналісти видання назвали Ярмоленка лінивим футболістом.

Забив свій перший гол у сезоні, але у Відні українцю було дуже погано. Занадто часто втрачав м'яч і надто лінивий. Набагато краще у другому таймі, коли перемістився на фланг,