Англійці поїхали на турнір одними із головних фаворитів. Загальна вартість гравців "трьох левів" перевищує 1 мільярд доларів!

До теми Чемпіонат світу з футболу 2022: календар та результати матчів

Сама ж команда виходила у півфінал минулого ЧС та у фінал останнього Євро. Що ж стосується США, то команда прогресує і має у своєму розпорядженні немало гравців з топ-ліг.

У першому турі Англія розбила Іран, забивши у ворота персів аж шість голів. А ось американці вели гру проти Уельсу, забили у першому таймі, але через необов'язковий пенальті в кінцівці втратили перемогу.

Матч Англія – США відбудеться на стадіоні "Аль Байт" в Аль-Хорі. Гра розпочнеться о 21:00 за київським часом.

Сайт 24 каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Англія – США.