Андрій Ярмоленко відзначився забитим м'ячем у ворота Аль-Дафри в рамках 15-го туру чемпіонату ОАЕ. Український вінгер наблизився до ювілейної позначки у Аль-Айні.

Варте уваги Захисник Реала "привітав" Луніна з поверненням в основу: відео фейлу гравця "вершкових"

Знову приносить результат

Андрій Ярмоленко заробив одинадцятиметровий удар для своєї команди у компенсований час першого тайму. Українець підловив суперника при рахунку 1:1. Партнер Ярмоленка по Аль-Айну Коджо Лаба впевнено реалізував момент та вивів команду Реброва вперед.

Свій гол ж Ярмоленко забив у дебюті другого тайму, на 47-ій хвилині матчу. Після чудово розіграшу атаки гравців Аль-Айна, яка сформувалалсь з серії точних коротких пасів, Андрій вийшов на побачення з воротарем суперника. Ярмоленко майстерно обробив м'яч на надзвичайно впевнено забив гол.