Андрій Ярмоленко відзначився гольовою передачею у матчі з Бані Яс. Після того, як українець зійшов з поля, Аль-Айн примудрився втратити комфортну перевагу, пише 24 Канал.

Варте уваги Гол Чигринського врятував Іонікос в битві аутсайдерів: відео голу ексодноклубника Мессі

А такий вже футбол

Український вінгер оформив асист за рахунку 0:1 на користь своєї команди. У другому таймі капітан збірної України пішов у пресинг воротаря таким чином, що м'яч опинився у його ногах. Ярмоленко у свою чергу викотив м'яч під удар своєму партнеру по команді, який подвоїв перевагу Аль-Айна у зустрічі. Так Андрій і записав на свій рахунок 5-ий асист у футболці Аль-Айна (Ярмоленко також забив 9 голів за еміратський колектив).

Українець зі спокійною душею зійшов з поля, очікуючи на тріумфальний фінальний свисток, проте Аль-Айн вирішив здивувати. На 90 хвилині гравець команді-суперниці відіграв один м'яч, реалізувавши пенальті, а на 7-й компенсованій хвилині Бані Яс тотально шокував команду Реброва. Гравець Аль-Айна намагався перервати флангову передачу, але зрізав м'яч у власні ворота, зрівнявши рахунок у матчі.