Українські спортсмени змагалися у плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S7. Україну представляли Андрій Трусов, Юрій Шенгур та Євгеній Богодайко, пише 24 Канал.

Андрій Трусов поповнив медальну скарбничку України

У кваліфікаційному запливі Андрій Трусов показав перший результат, а Юрій Шенгур – другий. Завдяки цьому вони успішно вийшли до фіналу.

У фінальному запливі нестримний Трусов був першим на фініші. Українець проплив дистанцію за 26.38 секунди, встановивши новий світовий рекорд. Зазначимо, 24-річний плавець покращив власне досягнення.

Андрій Трусов став паралімпійським чемпіоном у плаванні на 50 метрів вільним стилем у класі S7.

Юрій Шенгур завершив заплив на четвертому місці, а Євгеній Богодайко на шостому.

Результат запливу на 50 метрів / Скриншот з офіційного сайту Паралімпіади-2024

Довідка. Андрій Трусов на змаганнях Паралімпіади-2024 здобув уже три срібні медалі, Юрій Шенгур одну золоту, а Євгеній Богодайко має дві "бронзи".

Відзначимо, що ця золота медаль стала 11-ю для України на цій Паралімпіаді. Загалом наші спортсмени вже здобули 50 нагород.