Із четверга, 27 жовтня, в українських кінотеатрах стартує показ нового фільму "Нація футболу". Ця стрічка буде присвячена історії національної збірної України, якій цього року виповнилось 30 років.

Читайте докладніше Легендарний Грецкі про війну та чим здивував Шевченко: інтерв'ю з Володимиром Мулою

Автором документального кіно став Володимир Мула, відомий режисер та продюсер. Саме йому належить авторство фільму "UKE/ЮКІ. Історія перемог вільних українців". Ця стрічка розказувала про видатних хокеїстів українського походження в НХЛ.

Трейлер фільму "Нація футболу:

Головним хедлайнером нового фільму став легендарний футболіст та екстренер збірної України Андрій Шевченко. В інтерв'ю 24 каналу Володимир Мула розповів про постать спортсмена та згадав, як відбувались зйомки з ним.

Без Андрія Шевченка неможливо уявити українську збірну на всіх рівнях, починаючи від перших його матчів, закінчуючи його тренерською кар'єрою. Він по праву вважається хедлайнером фільму, тому в стрічці дуже багато про нього. Мені здається, що це інтерв'ю, яке він дав для фільму, вийшло надзвичайно щирим та відвертим, тому що він розкрився, говорив з такою емоцією. Це дуже важливо передати емоцію, не тільки інформацію. Те, як він відповідав на не дуже складні питання мені припало до душі, думаю, що це сподобається і глядачам,
– поділився думками Мула.

Читайте також Ганьба Філімонова: 23 роки тому Шевченко відзначився шедевром у ворота Росії – історичне відео

Фільм мав вийти в кінотеатрах навесні, однак через повномасштабне вторгнення Росії в Україні Мула вирішив відтермінувати показ стрічки. У ній також знялись Олег Блохін, Йожеф Сабо, Артем Мілевський, Олександр Зінченко, Олександр Шовковський, Руслан Ротань, Андрій Пятов та Леонід Буряк