Команда добре себе проявила, – Шевченко знайшов позитив у поразці України на Євро-2020

14 червня 2021, 08:55

Тренер національної збірної України Андрій Шевченко прокоментував першу гру на Євро-2020. Він вважає, що українська команда проявила себе дуже добре.

У матчі проти Нідерландів збірна України грала за схемою, при якій всі гравці покривають все поле, а не концентруються в захисті. Шевченко сказав, що при ньому Україна не буде відсиджуватися в захисті, вважаючи за краще грати у "тотальний футбол".

До слова Вацко, Денисов та Янович разом з FAVBET обрали переможця Євро-2020

"Був цікавий матч, швидкий, дуже багато моментів у виконанні однієї й іншої команд, цікавий розвиток атак. Ми могли б і не пропускати такий м’яч у кінці", – сказав Шевченко.

Ми перебудувалися, випустили свіжішого гравця в середину поля, десь налагодили баланс. Команда дуже добре себе проявила,
– наголосив тренер збірної.

Також він повідомив, що команда готуватиметься до наступного матчу з Північною Македонією, вивчаючи тактику супротивників.

"Чекатимемо від неї настрою. У нас теж буде особливий настрій. Що стосується замін, то в нас є час. Завтра повернемося до Бухареста. Хлопці витратили дуже багато енергії, подивимося, хто як відновиться, чи будуть проблеми", – пояснив Шевченко.

Нідерланди – Україна: коротко про матч

• 14 червня збірна України в Амстердамі зустрічалася з командою Нідерландів (3:2).
  • Перший тайм завершився безгольовою нічиєю. У другому таймі вболівальники побачили одразу п’ять голів. За Нідерланди відзначилися Джорджиніо Вейналдум, Ваот Вегхорст та Дензел Дюмфрис. За збірну Україну забили Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук.
  • Раніше збірна України двічі зустрічалася з Нідерландами в товариських матчах. У 2008-му українці програли з рахунком 3:0, а в 2010-му зіграли внічию 1:1.