Свій український етап тренерської кар'єри Денніс Люкенс розпочав у ФК Севастополь, де у 2011 – 2012 роках працював директором відділу скаутингу. Як зазначив 71-річний фахівець, до приходу росіян в Криму не було жодних сепаратистських настроїв.

Читайте також Фінансують російські ракети та захищають московських попів: ТОП-10 спортсменів-зрадників України

Люкенс: Крим скоро повернеться додому

Коли я був у Севастополі, він був на 100% українським. У Криму у 2012 році я ніколи не стикався з проблемами, пов’язаними з росіянами. У ті часи всі жили дружно, ніяких проблем не було, сепаратистських поглядів я не помічав. Для мене Крим залишається українським і сьогодні. Сподіваюся, півострів скоро повернеться додому, в Україну,
– розповів американський тренер.

Після Севастополя Люкенс працював у херсонському Кристалі та миколаївському Суднобудівнику. Саме в місті корабелів тренера застала війна. Американець на собі відчув російські бомбардування. Багато українських друзів та знайомих Люкенса постраждали від дій окупантів.

Війна почалася і продовжується через одну людину

"Я сприймаю людей як особистостей, незалежно від їхнього кольору шкіри та національності. Я намагаюся не ненавидіти людей. Але, коли я жив у Миколаєві і Росія бомбила наше місто, мені було дуже важко стриматись, щоб не відчувати ненависть до росіян.

У мене є близький друг, український солдат. 15 місяців тому росіяни захопили його в полон. В іншого мого друга родина загинула від російської ракети. Тому мені дуже важко не ненавидіти росіян. Однак ми всі розуміємо, що ця війна почалася і продовжується через одну людину, на ім’я Путін та людей, які його оточують. Звичайно, я засуджую незаконне вторгнення та окупацію суверенної України, країни, яку я люблю, і де народився та виріс мій син", – розповів Люкенс.