Аманда Анісімова (США) – Еліна Світоліна (Україна) 1:2 (6:2, 3:6, 4:6)

Тенісистки провели на корті 1 годину 40 хвилин. Українська тенісистка у трьох сетах ледь здолала суперницю із США. Початок матчу був ненайкращим для 26-річної Світоліної. Еліна ніяк не могла знайти свою гру та лише за 27 хвилин програла стартовий сет – 6:2.

Оце так Тенісистки у Римі видали драматичний 4-годинний матч, який завершився скандалом: відео

Еліна не стримувала емоцій після трьох поспіль програних геймів на власній подачі. Ракетка українки відчула на повну, що таке злість Світоліної. Шоста ракетка світу декілька разів била нею об корт.

Камбек Світоліної

У другій партії на тенісний корт вийшла зовсім інша Еліна. Хоча українка програла стартовий гейм, але далі вона контролювала хід поєдинку. Ключовим став п'ятий гейм, коли Світоліна вийшла вперед у рахунку 2:3. У вирішальному геймі партії американка відіграла два брейки у нашої тенісистки та навіть могла скоротити перевагу у сеті до мінімуму. Але свого Світоліна вже не відпустила та зрівняла рахунок у партіях. У підсумку – 3:6 сет за українкою.

Все вирішувалось у третьому сеті. Світоліна відразу впевнено повела у рахунку 0:3. Але Анісімова не збиралась так легко віддавати гру після чудового першого сету у її виконанні. Аманда наблизилась за геймами у партії 4:5 та навіть могла зрівнятись за геймами.

• Еліна за рахунку 30:30 у 10 геймів взяла брейк та завершила цей матч вольовою перемогу – 4:6. Американка добряче потріпала нерви Світоліній.
  • У наступному третьому колі Світоліна зіграє проти переможниці пари Гарбінє Мугуруса – Бернарда Пера.