У травні 2022 року на Харківщині загинув майстер спорту з паверліфтингу Сергій Карнаухов. Спортсмен був командиром відділення розвідки у 93-й бригаді "Холодний Яр".

Читайте також Під час оборони Бахмута загинув майстер спорту з гандболу Роман Пронюк

Дружина загиблого захисника України Аліна Карнаухова вирішила продовжити справу чоловіка і вступила до лав ЗСУ. Про свій мужній вчинок Аліна розповіла виданню Обозреватель.

Це не було для мене якимось дуже важким рішенням, іде війна і кожен має щось робити для нашої перемоги. Мій чоловік загинув за цю перемогу, не доробив свою справу, бо його життя забрали. І я не хочу, щоб його смерть була марною. Я вірю в нашу перемогу, але недооцінювати ворога я не маю права. І це мій найбільший жах, що всі ці смерті будуть марними. А вони стануть марними в той момент, коли ми програємо. Тому вся відповідальність на нас, на живих, бо вони вже зробили все, що могли, а ми залишилися і ми не маємо права дозволити, щоб це все стало марним,
– розповіла дружина загиблого захисника України.

Що відомо про Сергія Карнаухова

  • Нагадаємо, Сергій Карнаухов був рекордсменом світу з паверліфтингу. У 1999 році ставав чемпіоном світу серед юніорів. Неодноразово підіймався на п'єдестал за підсумками всеукраїнських змагань.
  • У 2014 році став на захист України, як тільки з'явилися "зелені чоловічки" у Криму.
  • Сергій був оборонцем Донецького аеропорту, Авдіїівки. У 2019 році отримав поранення від кулі снайпера.
  • З початком повномасштабної військової агресії повернувся до лав ЗСУ. Загинув герой захищаючи Харківську область від російських загарбників.