Головний тренер Дженоа Альберто Джилардіно прокоментував ситуацію з Русланом Маліновським. Українець проводить обмаль часу на полі в Серії А.

Варте уваги "Унікальний гравець": тренер Челсі похвалив Мудрика за працездатність та жагу до прогресу

Час підтверджувати репутація

Наставник "грифонів" вкотре підняв питання, котре стосується ігрового часу Маліновського. Джилардіно пов'язує не активну задіянність Руслана в матчах з тим, що українець пережив не найкращий період у Марселі, що призвело до погіршення його виступів. Та от Альберто ні в якому разі не сумнівається в тому, що Маліновський – це топовий виконавець, котрий не перестає прогресувати.

Маліновський? У нього все добре. Він гравець, який зростає. Коли він приїхав, я хотів, щоб він грав одразу, і в той момент, можливо, Руслан був не в найкращому стані. Був короткий період, коли він грав менше або взагалі не грав, але це не забирає поваги, яку я маю до нього. Маліновський – важливий гравець, який, коли вийде на поле, повинен буде змінити ситуацію, і ми всі багато чого очікуємо від нього,
– сказав Джилардіно.

Варто відзначити, що наставник Дженоа уже раніше також розповідав про причини малої кількості ігрового часу Руслана. Зокрема, Джилардіно зазначав, що він перебуває у пошуках відповідної позиції на полі для українця. Маліновський з подібною проблемою зустрічався уже в Аталанті та Марселі, а також у збірній України, коли Руслана взагалі не викликали до лав національної команди, оскільки "не підходив під схему гри", хоча футболіст перебував у чудових кондиціях.

Нагадаємо, що українець перебрався до "грифонів" із Марселя на правах оренди. Руслан провів у футболці Дженоа чотири поєдинки, та от з кожним матчем його ігровий час зменшувався (з Лаціо відіграв 70 хвилин, з Торіно – 57, з Наполі – 16, а з Лечче – лише одну хвилину плюс компенсований час, а з Ромою взагалі не вийшов на поле).

Найближчі матчі Дженоа, в який може зіграти Маліновський

  • Удінезе – 1-го жовтня, Серія А
  • Мілан – 7-го жовтня, Серія А
  • Аталанта – 22-го жовтня, Серія А
  • Салернітана – 27-го жовтня, Серія А
  • Реджана – 1-го листопада, Кубок Італії
  • Кальярі – 5-го листопада, Серія А
  • Верона – 10-го листопада, Серія А