Із перших хвилин на полі з'явився Андрій Ярмоленко. 33-річний правий вінгер вже на старті матчу організував перший гол Аль-Айна у матчі, пише 24 канал.

Був одним із найкращих на полі

На 11-й хвилині гості заробили право на кутовий, який став результативним. Ярмоленко обігрався із партнером по команді, увірвався у штрафний суперника та віддав на зовсім вільного Лабі. Тому нічого не залишалось, як просто закотити м'яч у ворота Аль-Раеда.

Ярмоленко став автором гольового асисту.

Могли команди закінчити гру мировою 1:1, але на шостій компенсованій до матчу хвилини Аль-Айн вдруге за поєдинок повів у рахунку 1:2. І знову кутовий приніс потрібний результат команді Сергія Реброва.

Відео голів Аль-Айна

• Нагадаємо, що Ярмоленко виступає за Аль-Айн із липня 2022 року. За нову команду провів вже 10 матчів, у яких забив 3 голи та зробив 4 асисти.
  • Андрій має чинний контракт із арабським клубом до кінця червня 2023-го.

Наступний офіційний матч Аль-Айн проведе 8 грудня. Підопічні Реброва зіграють в 1/16 фіналу Кубка президента ОАЕ. Суперником команди Ярмоленка буде Дібба Аль-Фуджейра.