Героїчні порятунки

Напередодні поєдинку Комори залишилися без воротарів. Алі Ахамада та Мояд Усени здали позитивні тести на коронавірус, а Салім Бен Бойна отримав травму плеча.

Дивіться також Коморські Острови не мають воротарів перед 1/8 фіналу Кубка Африки: матч не перенесуть

Місце у воротах змушений був посісти захисник Чакер Альхадур. Довелося навіть пластиром йому номер на спині виправити.

Але неприємності для Комор на цьому не скінчилися. Вже на 7 хвилині червону картку отримав півзахисник Наджим Абду.

На 29-й хвилині форвард Камеруна Карл Токо Екамбі відкрив рахунок у матчі, а на 70-й Венсан Абубакар подвоїв перевагу господарів турніру. Наприкінці хавбек Комор Юссуф М'Чангама відіграв один м'яч. Перемога Камеруну – 2:1.

Камерун таки переміг і пройшов далі, але ви тільки подивіться, як відпрацьовував на чужій позиції Альхадур. Цей хлопець явно вибрав не те амплуа.