Українець настріляв на "бронзу"

Олексій Денисюк здобув свою першу нагороду у Токіо. 32-річний спортсмен поступився лише представникам Китаю та Польщі.

Оце так Загребельний із рекордом Європи здобув 19 "золото" України на Паралімпіаді

Українець увійшов у трійку лідерів та гарантував собі медаль. Денисюк у перестрілці за "срібло" поступився поляку Шимону Совінські. Паралімпійським чемпіоном став китайський спортсмен Хуан Сін, який встановив новий паралімпійський рекорд.

Денисюк із результатом 20 балів приніс Україні 24-ту бронзову медаль Паралімпійських ігор у Токіо. Українець захистив звання бронзового паралімпійського призера, яке він здобув у Ріо. У 2016 році Олексій став третім у стрільбі з пістолета з 50 метрів (змішана команда у класі SH1).

Інша українка, яка брала участь у цій дисципліні, Ірина Ляху з 3 очками посіла 8 місце. Відзначимо, що українка у змішані команді була єдиною жінкою серед усіх учасників.

Результати призерів змагань

1. Хуан Сіе (Китай) – 27
2. Шимон Совінські (Польща) – 21
3. Олексій Денисюк (Україна) – 20

• Для української збірної ця медаль стала 78-ю на Паралімпіади-2020 (19 золотих, 35 срібних та 24 бронзові). Україна залишається на 5-й сходинці у загальному медальному заліку.