Слухання щодо винесення вироку у справі Нассара почалися 16 січня в суді міста Лансінг (штат Мічиган) і завершилися 24 січня, повідомляє Голос Америки.

Протягом слухань покази дали майже 170 персон свідки у справі і жертви горе-лікаря. Серед них були олімпійські чемпіонки Сімона Байлс, Олександра Райсман, Габріелла Дуглас і Маккайла Мароуні, які заявили, що Нассар домагався до них під час медичних оглядів.

Раніше, у листопаді минулого року, екс-лікар визнав себе винним у 10-ти випадках домагань до неповнолітніх спортсменок. Тоді Нассар виправдовувався, що це були "просто пустощі". Так само, як і зберігання дитячої порнографії, за які він отримав 60-річний тюремний термін.

54-річний Нассар працював лікарем збірної США на чотирьох Олімпіадах, а також був лікарем жіночих команд університету Мічигану.

Це не перший сексуальний скандал у спортивній гімнастиці. У жовтні минулого року олімпійська чемпіонка українка Тетяна Гуцу звинуватила в згвалтуванні зіркового білоруського гімнаста Віталія Щербо. Незабаром тренер збірної Білорусі Віктор Дойлідов спростував цю заяву.

Читайте також: Легендарний серіал "Друзі" звинуватили в сексизмі та пропаганді сексуальних домагань