Усе завдяки важкоатлету Олексію Торохтію , який навів лад у ваговій категорії до 105 кілограмів. Піднявши над головою 185 кілограмів у ривку, та підкоривши ще 227 у поштовху, донеччанин сягнув найвищої сходинки подіуму.

Одним кілограмом у сумі українцю поступився Наваб Насіршелал з Ірану, двома – бронзовий призер Бартоломей-Войец Бонк.

Трохи раніше українець застрибнув на п'єдестал у спортивній гімнастиці. Ігор Радівілов фінішував третім у фіналі опорного стрибка. Середнім показником двох спроб уродженця Маріуполя стали 16,016 бала. Більше виявилось лише у росіянина Аблязіна, та у чемпіона Янга з Південної Кореї.

Ще одну медаль забезпечив чинний олімпійський чемпіон з боксу Ломаченко. Василь пробився вже до півфіналу вагової категорії до 60 кілограмів. На стадії 1/4 українець в режимі економії сил переміг представника Пуерто-Ріко - Фелікса Вердехо-Санчеса.

Суперник виглядав активним, однак в кожному з трьох раундів проковтнув на кілька ударів більше. Врешті-решт судді зарахували перемогу Василя з підсумковим рахунком 14:9. Аби захистити титул, Ломаченку залишилось здійснити два кроки.