Про це пише газета "Взгляд", яка зробила підбірку твітів російських селебритіс.

Читайте також: Усик відзначився унікальним досягненням для України після перемоги над Гассієвим

Так, керівниця спортивного телеканалу "Матч ТВ" Тіна Канделакі зауважила, що був "чесний бій, хоч і завершився прикро". Також вона привітала Усика та його команду з перемогою.

Такої ж думки дотримується її колега по каналу Дмитро Жічкін. За його словами, бій вийшов "відмінним", а "Усик – красень".

"Ну а головне – братство народів", – додав він.

До слова, на бік прихильників українця встав і головний пропагандист Кремля та водночас так званий Глава Спілки журналістів Росії Володимир Соловйов.

"Усик – дуже хороший. Браво", – наголосив посіпака Путіна.

Спортивний журналіст Артур Каратай зі свого боку написав, що бій був гарним.

"Я в боксі мало розумію, але на вигляд перемога Усика – однозначна. Хоча куди важливіше – взаємна повага боксерів і коректна поведінка на трибунах!" – підкреслив представник ЗМІ.

Читайте також: Усик – Гассієв: відео боксерського поєдинку

А відомий коментатор Василь Уткін назвав Усика "чемпіусіком".

Ще перед закінченням бою він наголошував, що "Усик дуже вражає" і, "якщо Усик не нарветься, це буде дуже красива перемога на чистій майстерності, а якщо нарветься, отже, ця майстерність нічого не коштувала".

Додамо, що опісля Уткін підтримав твіт засновника одного з найпопулярніших російський спортивних сайтів Sports.ru Олександра Лютікова, який назвав Усика "звичайним хлопцем із російського міста Сімферополь".

"Звичайний хлопець з нашого російського міста Сімферополь став абсолютним чемпіоном світу з боксу! Вітаємо Олександра Усика!" – зазначив "журналіст".

Крім того, висловив свою думку і віце-президент Федерації професійного боксу Росії Андрій Рябінський, який розповів, що "дуже вболівав за Мурата", "але Усик – просто неймовірно крутий".

Читайте також: Усик дав перший коментар після перемоги над Гассієвим

"Нічого сказати! Тепер він – у історії назавжди", – заявляв функціонер.

До бою ж він зазначав, що "не треба бачити в цьому бою політику, оскільки обидвоє – відмінні хлопці та боксери, порядні і коректні".

Нагадаємо, уночі проти 22 липня у столиці Росії Москві відбувся фінал Всесвітньої боксерської суперсерії між українцем Олександром Усиком і росіянином Маратом Гассієвим. За одноголосним рішенням суддів перемогу здобув українець.