Це переважно позашляховики підвищеної прохідності, мікроавтобуси, броньовані автомобілі, вантажівки та карети "швидкої" допомоги.

Варте уваги Favbet Foundation переміг у номінації благодійних фондів нацпроєкту "Відповідальна країна"

За тиждень Favbet Foundation передав для ЗСУ ще два позашляховики – Ford Ranger і Nissan Navara. Ford Ranger переданий підрозділу, який виконує бойові завдання в Сумській області. Nissan Navara надійшов у розпорядження механізованого батальйону, який виконує бойові завдання на східній ділянці фронту.

Також на східну ділянку фронту доставлено мікроавтобус Volkswagen Transporter.

Нагадаємо, за сприяння Favbet Foundation ЗСУ регулярно отримують транспорт, засоби зв’язку, розвідки, спецобладнання й решту необхідних для фронту речей.

У 2022 році фонд спільно з компаніями-партнерами передав для ЗСУ 60 дронів та сотні одиниць високотехнологічного обладнання.

Favbet Foundation – благодійний фонд, заснований 2020 року компанією FAVBET. Фонд підтримує ініціативи у сфері освіти, здоров’я та спортивного розвитку. З початку повномасштабного вторгнення переважна більшість проєктів фонду орієнтовані на допомогу ЗСУ і постраждалим від війни людям.

Група компаній FAVBET у 2022 році направила до державного бюджету 140 мільйонів гривень лише в якості ліцензійних платежів, без урахування різноманітних податків від поточної діяльності.