Завдання в Петракова буде доволі складне. Адже в нього залишається лише п'ять матчів, щоб виправити ситуацію.

Читайте також Хто такий Олександр Петраков – новий наставник збірної України з футболу

Почала відбір на ЧС-2022 збірна України цілком достойно, зігравши внічию проти Франції на виїзді. А от далі наша команда показала не той результат, який від неї очікували – домашні нічиї з Фінляндією та Казахстаном. Три набрані очки у трьох стартових турах хоч і залишили нас на другому місці, але тепер відставання від першої Франції складає одразу чотири очки. А саме перше місце гарантує команді пряму путівку на Мундіаль. Збірна, яка посяде друге місце, буде змушена пробиватися через стикові матчі.

Починати Петракову теж доведеться не з простих матчів. 1 вересня на збірну України очікує виїзд в Казахстан. А 4 вересня – домашня гра з Францією. Тож після цих матчів і стане відомо, чи матиме шанс Україна таки потрапити на ЧС-2022.

"У відбірному турнірі чемпіонату світу потрібен результат. Залишилося п’ять матчів. Кожна гра – як фінальна, це не клубний футбол. Я зроблю все, що від мене залежить, щоб вивести команду на чемпіонат світу в Катарі", – пообіцяв Олександр Петраков.

Експерти скептично ставляться до того, що Україна таки зуміє налагодити гру і вийти з групи з першого місця. На такий підсумок Favbet виставив коефіцієнт 7,5. Для прикладу, перемога збірної Франції оцінена в 1,1.

Але все ж для Петракова залишається і запасний варіант. На те, що Україна посяде одне з двох перших місць, коефіцієнт складає лише 1,75. Для тих, хто не вірить у тренера і вбачає провал у його роботі, є можливість зробити ставку що цього не відбудеться. Коефіцієнт – 2,00.